Skok spadochronowy jako prezent

kw. 17

Skok spadochronowy jako prezent

Coraz częściej wybieramy na prezent nie oklepane i standardowe rzeczy, ale decydujemy się na zrobienie swoim bliskim różnych świetnych niespodzianek. To wcale nie takie skomplikowane, ponieważ można w tym celu wykorzystać różne oferty znajdujące się online. Weekend w Spa, wycieczka, kurs driftingu czy też nauka gotowania – to tylko kilka różnych propozycji, których jest znacznie więcej. Można wybrać także skok spadochronowy i rzeczywiście jest to naprawdę świetna opcja!

Naturalnie, jeżeli chce się kupić skok ze spadochronem na upominek, wtedy trzeba wybrać określony rodzaj skoku – skok w tandemie. Jest on przeznaczony dla każdego, niezależnie od kondycji fizycznej czy wieku (mogą skakać także juniorzy mający powyżej określonego wzrostu). To idealna opcja, ponieważ dodatkowo nie wymaga się wtedy przeprowadzana szkoleń, jedynie na miejscu, w dniu skoku, prowadzone jest krótkie przeszkolenie bezpieczeństwa, aby zapoznać uczestników z procedurą skoku. Dlatego nie trzeba poświęcać na niego dodatkowo czasu, tylko wystarczy stawić się w wybranym dniu na lotnisku.

Wybór skoków tandemowych jest też dość szeroki. Najlepiej zakupić skok najdroższy – z 4000 metrów oraz dodatkowo z usługą wideofilmowania i robienia zdjęć, aby uczestnik miał wszystkie swoje emocje towarzyszące wydarzeniu zarejestrowane! Cena takiego skoku to zwykle około 900-1000 złotych, zatem nie jest na najniższa i nie każdego stać na aż tak duży wydatek. Dlatego można wybrać coś tańszego, ponieważ skok z 3000 metrów bez rejestracji będzie już o połowę tańszy.

Samo zakupienie skoku spadochronowego w tandemie wcale nie jest wyjątkowo skomplikowane. Nie jest konieczne przyjeżdżanie osobiście na lotnisku, wystarczy tylko złożyć zamówienie online. Najlepiej zakupić voucher prezentowy – może być dostarczony do solenizanta w formie elektronicznej lub jako dekoracyjna karta, którą można samodzielnie wręczyć. Plusem vouchera jest to, że to osoba obdarowana może sama wybrać dopasowany do jej planu termin.

Warto też szukać obniżek, żeby zapłacić znacznie mniej. Przykładowo firma Skydive, której oferta jest dostępna na stronie internetowej skydive.pl, ma specjalne obniżki dla osób, które obchodzą urodziny, dlatego za skok można zapłacić wtedy jeszcze mniej.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *